Tarnijaid

Tarnijaid pole

Kõik enim müüdud tooted

CFORCE EV110

EV110

CFORCE EV110 on uus ja innovatiivne elektrimootoriga CFMOTO ATV mis on sobilik lastele alates 7-ndast eluaastast. 

3 390,00 €
Maksudega
Kogus
Laos

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Kirjeldus

CFMOTO EV110 mudel on oma elektrimootori tõttu vaikne ja on sobilik kasutamiseks ka tihedamalt asustatud piirkonnas, sest sellel puudub mürarikas bensiinimootor mis võiks naabruskonnas elavaid inimesi häirida. Elektrimootoriga ATV eelisteks on ka see, et see vajab märkimisväärselt vähem hooldust ning ka hoolduskulud on tunduvalt väiksemad võrreldes bensiinimootoriga liigikaaslasega. Kuna see ei tarbi bensiini puuduvad ka õli- ja bensiinifiltrid, mida muidu oleks vaja aeg ajalt vahetada..

Suutlikuse poolest ei jää EV110 ATV hätta ka maastikul või metsarajal sõitmisega. EV110 pakub üllatavalt sportlikku ning turvalist sõiduelamust ka osavamale sõidumeistrile kuna sellel on väga hästi toimiv ja pehme vedrustus ning selle kiirus on muudetav vastavalt vajadusele läbi 2 sõidurežiimi ( Eco ning Sport).

Eco režiimi kasutades on kiirus piiratud 24 km/h peale ning selle režiimi kasutamine võimaldab pikemate sõitude tegemist. Sport režiim on mõeldud juba kogenud lastele ning see laseb juhil ATV‘st välja võtta maksimumi. Sport režiimi kasutades on ATV maksimaalne kiirus kuni 45 km/h ning sõiduulatus ühe laadimise kohta võib ka siin jääda olenevalt tee või maastikuoludest 20km piirimaile. Talvistes oludes, -5c välitemperatuuri juures, raskemal maastikul jäi (Eestis testitud) sõiduulatus 16 km juurde.  

Turvalisuse koha pealt on tegemist hästi juhitava ja mugavalt pehmet vedrustust omava ATV’ga millele on paigaldatud ka SOS nupp, mis saadab lapsevanema mobiilirakendusse teate, kui laps vajab abi. Et laps kodust liiga kaugele ei uitaks, on vanematel võimalik mobiilirakendusest seadistada, kui kaugele ATV võib lapsevanemast minna. Juhul, kui laps peaks ettenähtud alast väljuma, annab ATV lapsele teate, et tagasi pöörata ning ATV maksimaalne kiirus on automaatselt limiteeritud (lisavarustus).

CFMOTO EV110 jõuallikaks on 4.5 kW elektrimootor ning, et laps ka turvaliselt pidama saaks, on EV110 ATV‘l olemas 3x hüdraulilised ketaspidurid. Vasak käsipidur kasutab kombineeritud pidurisüsteemi, mis kontrollib kõikide rataste pidureid, kuid parem käsipidur ning jalgpidur annavad ka võimaluse pidureid eraldi vastavalt vajadusele kasutada.

3.5 tolline LCD ekraan võimaldab juhil jälgida kiirust, aku täituvust, sõiduulatust ning aktiivset sõidurežiimi. Masina käivitamiseks on keskele paigutatud Start / Stop nupp, mille kasutust saab ka piirata mobiilirakendusest. Vasaku käepideme külge on paigaldatud nupud, millega saab vahetada käiku ( F, N, R ), sõidurežiimi ning samuti ohutuse tagamiseks kasutatavat helisignaali. 

Toote üksikasjad
EV110

Lisainfo

SUGU
Lastele
Samas kategoorias on veel 5 toodet :

Tootekood: CF110AY10

Bränd: CFMOTO

CFORCE 110

Nüüd on ka lastel võimalus oma vanematega koos sõidurõõme nautida. CFMOTO CFORCE 110 mudel on ideaalne valik lastele, kes on huvitatud motospordist. 

Hind 2 390,00 €
Vaata lähemalt
Laos

Jälgi meid Facebookis