Tarnijaid

Tarnijaid pole

Kõik enim müüdud tooted

CFORCE 110

CF110AY10

Nüüd on ka lastel võimalus oma vanematega koos sõidurõõme nautida. CFMOTO CFORCE 110 mudel on ideaalne valik lastele, kes on huvitatud motospordist. 

2 390,00 €
Maksudega
Kogus
Laos

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Kirjeldus

Hüdraulilised ketaspidurid tagavad hea pidurdusvõime ning turvalise sõiduelamuse. Kombineeritud pidurite süsteem võimaldab sujuvat pidurdamist ning lühikest pidurdamisdistantsi.  Pidureid on võimalik ka eraldi vastavalt vajadusele kasutada. Kvaliteetsed maastikurehvid tagavad hea pidamise erinevatel pinnastel. ATV ei jää hätta mistahes raskes olukorras. 

CFORCE 110 laste ATV’d viib edasi 1 silindriline bensiinimootor, mis on sobilik rahulikuks sõitmiseks ning ka võistlusspordiks. Mootoril on olemas elektrooniline starter. EFI, ehk elektriline kütuse sissepritse süsteem muudab ATV väga kütusesäästlikuks ning vähem saastavaks. Tänu EFI süsteemile töötab ATV ka talvel kergemalt ning ei pea muretsema selle pärast, kas ATV käima läheb. CFORCE 110 on tagaveoline ning varustatud lastele kasutamiseks lihtsaks tehtud käigukastiga, millel on 3 käiku ( F, N, R ). Kütusepaak mahutab 6.7 liitrit kütust, mis võimaldab lapsel sõidurõõme nautida ka pikematel sõitudel. Tippkiirus on piiratud 45 km/h, kuid lapsevanemal on võimalik mobiilist piirkiirust piirata vahemikus 1-45 km/h (lisavarustus). Sellisel viisil kiiruse piiramine on kasulik, kui ATV’l on mitu kasutajat, kes on erineva oskustasemega. 

685 mm kõrgune iste ning ATV suurus on disainitud arvestades keskmise 10 aastase lapse kehaproportsioone. ATV on suuruse poolest sobilik 7-10 aastastele lastele. CFMOTO CF100 mudel kaalub kõigest 130 kg, mis teeb selle juhtimise kergeks.

Toote üksikasjad
CF110AY10

Lisainfo

SUGU
Lastele
Samas kategoorias on veel 5 toodet :

Jälgi meid Facebookis