Motobatt hübriidaku MHTZ14S

Motobatt Hybrid on loodud spetsiaalselt lahendama liitiumakudega seotud teadaolevaid tööstusharu probleeme Powersports-rakendustes.

Suuremad V-twin mootorrattad, nagu Harley Davidson ja Ducati, koormavad akut tugevalt, sest nende pika käiguga kaksikmootorite suured starterid vajavad käivitamiseks väga suurt sisselülitusvoolu.

Iga aku, mis ei ole tipptasemel seisukorras, ei pruugi tänapäevaste suurte kaksikmootorite käivitamiseks vajalikku CCA-väärtust hoida. Motobatt Hybridil on õige ampertunni maht ja pinge, et luua tööks vajalik võimsus.

Hybrid võib asendada 92 suure mahtuvusega detailinumbrit vaid 5 SKU-ga

Täielikult ühilduv kõigi Powersport laadimissüsteemidega, nii vanade kui uute

Eraldi laadijat pole vaja, lisakulu suure CCA pärast puudub!

Kiirem laadimisaeg, kiire pinge taastumine

Unikaalselt mitmekülgne M-Flex klemmiga, mis pakub tugevaid mitme ühenduse poste ja sobib rohkematele mootorratastele

Suurepärane ja usaldusväärne käivitusvõimsus nii kuumas kui külmas

Kõrgeim erienergia ja energiatihedus

Pikem tsüklieluiga kui liitium- või pliiakudel

Kaks korda suurem ampertunni maht kui liitiumakul, parem kui pliiakul

Kaitse ülelaadimise ja ületühjenemise eest

Dünaamiline elementide tasakaalustamine

Pikem säilivusaeg

Madalaim omamiskulu ja vähem jäätmeid

Odavam kui ainult liitiumtehnoloogial põhinevad lahendused, kuid parema jõudlusega

30% kergem kui pliiakud

3-aastane garantii

Asendab: Yuasa YTZ10S, YTZ12S, YTZ14S

DEKA ETZ10S, ETZ14S
Motobatt MBTX9U, MBTZ10S, MBTZ14S, MPLX14U-HP

189,00

Tootekood 14-530-3 Kategooriad: , , Bränd:

Tehnilised andmed

Muljetavaldava 400 käivitusampriga ümbritseva temperatuuri juures on MHTZ14S Hybrid aku omas klassis ainulaadne.

Üks aku, mis ületab nii plii-happe kui ka liitiumtehnoloogia piirid! Motobatt üllatab taas maailma originaalse innovatsiooni ja tehnoloogilise arenguga. Olles Powersports-tööstuse esirinnas, on see pärast mitmeaastast uurimis- ja arendustööd turule toonud uue Hybrid-tehnoloogia.

https://youtu.be/WtT6v_oy2tw

Additional Information

Värvus

Must

Tooted sarnases kategoorias

zefal-vedelikuhoidik-pulse-b2-valge
Uus toode
zefal-trail-teen-60-komplekt
Uus toode
Jalgratta tarvikud

ZEFAL Trail Teen 60 komplekt

10,00
yuasa-nutikas-laadija-ycx12-12v-12a
Uus toode
yuasa-nutikas-laadija-ycx1-5-6-12v-1-5a
Uus toode

referentsid

Klientide tagasiside

Meie kliendid meie toodetest ja teenustest

Laine Hädas ootamatu klient

Tänan suurepärase teeninduse eest Mini skuutri aku tellimisel ja vana vahetamisel uue vastu.Kiitus,et tulite õue abivajaja juurde.

Enno Klient

Kui midagi vaja alati saad ja kui ei ole siis tellitakse

Joseph Klient

Garaaž ja mehaanika päästsid mind pärast suurt riket hädaolukorras. Professionaalne ja inimlik! Olen neile väga tänulik, ilma nende teadmisteta oleksin ilmselt ilma oma mootorrattata Prantsusmaale tagasi tulnud. Ma ei sooviks, et keegi nende teenuseid vajaks, aga rikke korral on see koht, kus Eestis olla.

Tasuta transport üle 100%

Tellimused saadame pakiautomaati või kulleriga

Mugav ja kiire maksmine

Maksa Pangalingi, Google pay või apple pay abil

15 aastat kogemust

Donec eros laoreet auctor nostra in platea porttitor suscipit.