Tarnijaid

Tarnijaid pole

Kõik enim müüdud tooted

SSV CFMoto ZFORCE 1000 Sport R T1b

ZFORCE1000R_BLUE

Uue põlvkonna CFMOTO ZFORCE 1000 SPORT R. Pikema teljevahe, kõrgema kliirensi, elektrilise gaasipedaaliga sportlik matka- ja maastikusõiduk. Elektrooniline roolivõimendi ja pikk teljevahe tagavad sujuva ja täpse juhitavuse ka keerulisemal maastikul. Pikad „swing arm“ tüüpi õõtshoovad võimaldavad tänu pika käiguga amortisaatoritele kõrgemat kliirensit, misstõttu on läbivusvõime veelgi parem.

15 239,83 €
Maksudega
Kogus
Küsi saadavust!

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Kirjeldus

Uue põlvkonna CFMOTO ZFORCE 1000 SPORT R ehk ultramodernse disainiga Z10. Pikema teljevahe, kõrgema kliirensi, elektrilise gaasipedaaliga sportlik matka- ja maastikusõiduk. Elektrooniline roolivõimendi ja pikk teljevahe tagab sujuva ja täpse juhitavuse ka keerulisemal maastikul. Pikad „swing arm“ tüüpi õõtshoovad võimaldavad tänu pika käiguga amortisaatoritele kõrgemat kliirensit, misstõttu on läbivusvõime veelgi parem. Lülitist muudetav sõidureziimide valik REGULAR /SPORT, plastkatus, reguleeritav roolisamba kõrgus ja palju muud. 29 tollised madalsurve rehvid14 BEADLOCK tüüpi kergmetallveljed, võimsa valgusjõuga LED tüüpi tuled, plastkatus, tõmbevints ja haakekonks ning T1b tüübikinnitus kuuluvad standardvarustuse hulka. Lisadena on pakkuda põhjakaitset ja kaitseraudasid, peagi ka sportlikuma sõidustiili harrastajatele vastavat turvapuuri, 4-punkti turvavöösid ja ELKA  amortisaatoreid.

Garantii : Tehase garantii 3 aastat või 3000km T1b laiend mudeli nime lõpus tähendab, et sõiduk on tänavalegaalne ning registreeritav väiketraktorina. Väiketraktorina (T1b) registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B-kategooria juhtimisõigus ning lubatud suurim liikumiskiirus on 60 km/h.

NB! Võimsust eraldi piiratud ei ole! T1b tüübikinnitust omav sõiduk vastab tüübikinnituse EU167 / EURO2 nõuetele. See tähendab, et sõiduk on tootja poolt ehitatud EU167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud nõuetele vastav kiirusepiiraja, mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist, mille täismass on kuni 150 kg. Väljaspool avalike teid on lubatud sõidukiga vedada kuni 900 kg haagist (kiirusel kuni 20 km/h)

NB! Tehase garantii ei laiene sõidukitele:

  • mida kasutatakse võistlustreeningutel;
  • võistlustel;
  • mille tootjapoolset algupära on muudetud enne garantiiperioodi lõppu sõiduki valdaja poolt;
  • mida kasutatakse renditeenuse osutamisel.  
Toote üksikasjad
ZFORCE1000R_BLUE

Lisainfo

Mark
CFMoto
Kütus
Bensiin
Samas kategoorias on veel 1 toode :

Jälgi meid Facebookis