Tarnijaid

Tarnijaid pole

Kõik enim müüdud tooted

CFMOTO CF625L Touring Kahekohaline

Kategooria
Veljed
Lisavarustus
7 890,00 €
Maksudega
Kogus
Küsi saadavust!

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Kirjeldus

CFORCE 625 TOURING on tänavalegaalne ATV, millega toimetada talus, lükata lund, vedada haagist, sõita jahile, kalastama või telkima. CFORCE 625 Touring on mugav töö ja lõbusõidu ATV, mis sobib igale maitsele.
Uus CFORCE 625 seeria tõstab esile ATV mitmekülgsuse tänu enda erilisele disainile ja pakutavatele funktsioonidele. Uue põlvkonna ATV kere ja stiil tõmbab endale palju tähelepanu. CFORCE 625 seeriat toodetaks nii ühe- kui kahekohalise ATVna. Tähistused vastavalt mudelile CFORCE 625-S (lühike ühekohaline ATV ja CFORCE 625 TOURING tähendab, et tegemist on kahekohalise pikema kerega ATVga.
CFORCE 625 jõuallikaks on uhiuus 580cc, nelja-taktiline, nelja-klapiga, EFI, vedelikjahutusega bensiinimootor. Võimas 40HP väljundvõimsus loob sujuva kiirenduse 50 meetrini vaid 4,5 sekundiga.
Intelligentne kiirustundlik EPS ehk elektrooniline roolivõimendi reageerib automaatselt sõiduki kiirusele ja tänu sellele on sõitjal sõidukiga väga lihtne sõita. Madala kiiruse korral on juhtimine kerge ja vaevatu, muutes kitsastes kohtades manööverdamise veelgi lihtsamaks. Suurematel kiirustel on juhtimine tundlikum ja stabiilsem, suurendades sõitjate enesekindlust keerukate maastikute- ja rajatakistuste ületamisel. Võimalus teha vaevata kiireid manöövreid nagu näiteks kõrvale põikeid ootamatust objektist teel.
CFORCE 625 TOURING-ul on juhtraualt lülitatavad topelt diferentsiaaliga 2WD/ 4WD sõidurežiimid + elektriliselt eraldi lukustatavad mõlemad sillad.
CFORCE 625 uuendatud 4 x ketaspidurisüsteem tagab tugeva ja agressiivse pidurdusjõu. Järk-järguline pidurdamine võimaldab sujuvat juhtimist järskudel või keerukatel laskumistel ja lühendab teie peatumisteekonda. Sõidate kindla tundega isegi vihmastel päevadel või poristel ja libedatel teedel.
CFORCE 625 seeria mudelite veermik on saanud pikema töökäiguga amortisaatorid, mis teevad sõidu konarlikul teel mugavamaks. Esi amortisaatoritel on töökäiku pikendatud 15mm ja taga amortisaatoritel lausa 40mm. Muudetud on ka amortisaatorite töönurka, et sõit oleks veel sujuvam.
CFORCE 625 TOURING on varustatud 1390 kg tõmbejõudu omava elektrilise tõmbevintsi ja veokonksuga. Uued esi- ja taga pakiraamid on vastupidavad ja neisse on lisatud spetsiaalsed avad, mis on mõeldud kauba ja lisaseadmete kiirkinnitus süsteemide kasutamiseks. Tänu nendele avadele on võimalik kiirkinnitus punnide abil pakiraamidele kinnitada pakiraami kohvreid, kotte ning muid tööriistade ja lisaseadmete hoidikuid.
Kõrg-lahendusega LCD ekraan pakub selget ja pilkupüüdvat vaadet erinevate nurkade alt.
EC ja DOT-sertifikaadiga LED-esituled ja täislaiuses tagatuled annavad CFMOTO CFORCE 625-TOURING-ule tänapäevaselt kena ilme ning võimaldavad teil olla nähtav ja nägija nii päeval kui öösel.
Eraldiseisev kaasreisija iste. Paks polsterdatud iste pakub mugavat sõitu nii juhile, kui ka kaasreisijale. Kaasreisija istmel olemas mugavad käetoed, kus sõidu ajal kinni hoida. Ergonoomiliselt tehtud iste pakub sõitjatele ja kaassõitjatele optimaalset turvalisust ja kaitset, tagades samal ajal mugava sõidukogemuse.
Täiskattega asmtelaud tagab sõitjale kaitset rajal oleva prahi ja takistuste eest. Vastupidavad kätekaitsmed tagavad täiendavat kaitset, hoides käsi kaitstud okste ja teiste takistuste eest teel.

Mudel CFORCE 625S Touring T3b

EU tüübikinnitus T3b

Mootor : vedelikjahutusega, ühesilndriline 580cm3 töömahuga bensiinimootor.
Toide : Bosch EFI sissepritsesüsteem.
Veoskeem : tagavedu läbi diferentsiaali / elektriliselt lukustatav tagavedu / elektriliselt lülitatav nelikvedu läbi esi diferentsiaali / lukustatav nelikvedu.
Roolivõimendi : EPS (elektriline roolivõimendi)
Käigud : H - L - N - R - P
Istekohti : 2
Ülekanne : automaat - CV-Tech variaator.
Pidurid : hüdraulilised 4x ketaspiduriga, 4 ratta pidurdussüsteem / seisupidur.
Pukseerimisseadmed : tõmbevints ning pukseerimiskonks.
Vedrustus : 4x sõltumatu (reguleeritavad nitrogeen / õliamortisaatorid).

T3b laiend mudelinime lõpus tähendab, et sõidukit on tänavalegaalne ning registreeritav ATV väiketraktor. Väiketraktorina (T3b) registreeritud ATV jutimiseks on vajalik kehtiv B kategooria juhtimisõigus: Maksimaalne suurim lubatud ja võimaldatud liikumiskiirus on 60 km/h.

NB! Võimsust ei ole eraldi piiratud!

T3b tüübikinnitust omav sõiduk vastab EU 167 / EURO 4 nõuetele. See tähendab, sõiduk on tootja poolt ehitatud EU 167 nõuetele vastavana. Muuhulgas on sellele paigaldatud kiiruse piiraja mis ei võimalda sõidukil liikuda kiiremini kui 60 km/h. Kiirusel kuni 60 km/h on sõiduk avalikul teel võimeline vedama piduriteta haagist mille täismass on kuni 150 kg.
NB! Kiirusepiirajat pole võimalik sõidukilt eemaldada kui sõidukit kasutatakse avalikel teedel, tänaval või maanteeliikluses.

CFMOTO CV-Tech variaator

625 Touring seeria mudelid kasutavad CV-Tech variaatorit, mis on välja töötatud ja toodetud Kanadas. Tegemist on lendsidurita variaator süsteemiga (mootori ja variaatori vahel puudub mootori võimsust pärssiv sidur).

PUKSEERIMISVÕIME

Väljaspool avalikke teid on CF 625 Touring seeria sõiduk võimeline pukseerima (järel vedama) piduriteta haagist täismassiga kuni 900 kg (± 10 %).

Pane tähele!

* Suurema täismassiga, kui seda on 150 kg puhul kasutada edasiliikumiseks ainult “L” käiku.
* Üle 150 kg täismassiga haagise pukseerimisel maksimaalne lubatud liikumiskiirus on kuni 15 km/h.
* Haagist, mille täismass ületab 150 kg ei tohi antud ATV-ga pukseerida avalikel teedel!

CFORCE 625 Touring põhivarustus

CFORCE 625 Touring seeria sõiduki põhivarustusse kuulub:

* on elektrooniline roolivõimendi ehk EPS,
* mahukad pakiraamid sõiduki ees- ja tagaosas,
* kaks suletava kaanega panipaika,
* käekaitsmed juhtraual,
* eraldiseisev kaasreisija iste koos seljatoega,
* kaasreisija käepidemed,
* 2 x USB ja 1x 12V voolu väljavõtted,
* terastrossiga 1390 kg tõmbejõudu omav elektriline tõmbevints,
* teisaldatav haakekonks haagise pukseerimiseks,
* 7pin haagise tulede pistik,
* 25″ sügavamustrilised madalsurve rehvid
* 12″ kergmetallveljed.

Müüja poolt paigaldatav lisavarustus:

Lisavarustusena on sõiduki juurde pakkuda lisa kaitserauad nii ette kui taha, plastik või alumiinium põhjakaitsmed, mitut tüüpi tuuleklaasi, pakiraami kohvreid, elastsed poritiiva laiendid, käte- ja istmesoojendusi, lisatulesid ning palju muud!

Toote üksikasjad
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Jälgi meid Facebookis