Grill Grizzly Kamado BIG

Uus toode

849,00 € koos maksudega

-141,00 €

990,00 € koos maksudega

Lisa soovinimekirja

Rohkem infot

Grizzly Kamado BIG on valmistatud kõrgekvaliteedilisest keraamikast, millel on 10-aastane garantii. Mõlemal küljel on kokkuklapitavad lehtpuu lauad. Grillil kvaliteetne malmist ventilatsiooniketas, termomeeter. Eraldi ava puidulaastude lisamiseks suitsu tekitamiseks. Grilzzly Kamado BIG on 130cm kõrge ja läbimõõt on 57 cm.

Kamado grilli ajalugu on kuskil 3000 aasta vanune ning pärineb hiinast. Kuid tänapäevane kamado grill sai uue alguse pärast teist maailmasõda.

Kamado grilliga on tegu siis söegrilliga, mis on valmistatud keraamikast, tänu sellele on tal suurepärane soojapidavus, et kasutada igal aastaajal. Unikaalne disain aitab säilitada pikalt ühtlast temperatuur ning ka niiskust grilli sees, tänu sellele võib tunda igal tasemel kasutaja ennast kui proffina.

Soovitame kasutada spetsiaaselt kamado sütt, sest õige süsi annab lihale mõnusa maitse ja väga pika küpsetus aja ( antud mudelil kuni 6h-7h ). Grizzly kamadol ka lisa auk, kust saab küpsetamise ajal sisse visata veel lisa puidu laaste, et anda suitsust maitset.

Kamado grilliga saab küpsetada kala, liha, pagaritooteid, pizzat, juurikaid jpm!

Raske on panna sõnadesse toodet mis pakub väga palju maitseelamusi ja emotsioone

Kommentaarid

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Grill Grizzly Kamado BIG

Grill Grizzly Kamado BIG

Seonduvad tooted